Bestairtech – Eltom Kontakt

Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości lub potrzebują porady lub pomocy związanej z produktami firmy Eltom, prosimy o kontakt.

PPH ELTOM 

e-mail: info@bestairtech.pl

Telefon: 606-383-632

Telefon: 600-078-277

Telefon: 606-27-29-12

Adres: ul. Siłaczki 3/9, 02-495 Warszawa, lokal 320, 3 piętro.


SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY OZONATORÓW i JONIZATORÓW

MediaSerwis Eltom Bestairtech Serwis

e-mail: mediaserwis1202@gmail.com

Telefon: 781-430-030

Adres: ul. Przechodnia 43, 24-320 Poniatowa

Od stycznia 2018r. w sprawie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych ozonatorów i jonizatorów prosimy kontaktować się z Media Serwis.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne nawilżaczy powietrza i generatorów ultradźwiękowych mgły prowadzone są nadal w siedzibie firmy w Warszawie.


 

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (szybka odpowiedź tel. na zapytania)

  Temat

  Treść wiadomości

  Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:
  - administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PPH Eltom z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Siłaczki 3/9 lok.320, 02-495 Warszawa
  - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość, przesłaną do administratora za pomocą powyższego formularza kontaktowego i nie będą udostępniane osobom trzecim
  - posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania
  - podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w powyższym formularzu kontaktowym, w celu przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość.
    Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o adresie siedziby i pełnej nazwie administratora danych, o celu przetwarzania moich danych osobowych, a także o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Oświadczam, że podanie moich danych osobowych nastąpiło dobrowolnie.