Bestairtech – Eltom. Producent nawilżaczy powietrza.


BestAirTech to nowoczesna wizerunkowa marka firmy PPH ELTOM skupiająca produkty i rozwiązania służące szeroko pojętej obróbce powietrza.

Producent nawilżaczy powietrzaNawilżanie powietrza, ozonowanie, jonizacja, aerozole solankowe, aromaterapia to pojęcia dobrze nam znane, co jako producent nawilżaczy powietrza wykorzystujemy w produkcji i doborze oferowanych urządzeń dla zastosowań przemysłowych przy procesach technologicznych wymagających utrzymania określonych parametrów powietrza. Dużą gamę naszych konkurencyjnych cenowo produktów z powodzeniem można używać też w domu (ozonatory powietrza i wody, jonizatory, oczyszczacze powietrza). Nasze nawilżacze powietrza z powodzeniem pracują w przemyśle chemicznym, skórzanym, piekarniczym, poligraficznym, tytoniowym, malarskim, motoryzacyjnym i innych. Zadowoleni są również klienci, którzy zastosowali nasze nawilżacze do pieczarkarni, terrariów, przechowalni owoców i warzyw, upraw pod osłonami. Oprócz tego nasze produkty można stosować w profilaktyce zdrowotnej w miejscach takich jak: salony urody, SPA, szpitale, sanatoria, groty solne, oraz  domy, biura, hotele. Posiadamy w swym portfolio wiele specyficznych rozwiązań w różnorodnych procesach produkcyjnych i technologicznych co pozwala nam podejmować się wykonania realizacji projektów zgodnie z wymaganiami, propozycjami i oczekiwaniami klienta. Fakt iż jesteśmy producentem (a nie importerem gotowych produktów) nawilżaczy powietrza pozwala nam zachować konkurencyjne ceny.


Ozonator ZY-H103, GL-3189, N202C, GL-2100

Oferujemy także produkty prozdrowotne w zakresie czystości powietrza i wody w pomieszczeniach mieszkalnych (ozonatory, jonizatory, nawilżacze). Stanowiskowe ozonatory i jonizatory bardzo dobrze sprawdzają się przy oczyszczaniu, odgrzybianiu, usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, zanieczyszczeń w samochodach oraz przy komputerze. Dodatkowo mogą służyć one oczyszczaniu produktów żywnościowych z dodatków używanych przy ich produkcji, transporcie i przechowywaniu (konserwanty, probiotyki, antybiotyki i inne).

 

Takie są fakty

Zrealizowanych instalacji nawilżających
175
Zadowolonych klientów detalicznych
3887
Jesteśmy na rynku już tyle lat
14
Nasze nawilżacze kupisz już od (PLN)
999

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami skontaktuj się z nami