Bestairtech – Eltom. Producent nawilżaczy powietrza.


BestAirTech to nowoczesna wizerunkowa marka firmy PPH ELTOM (to producent nawilżaczy powietrza) skupiająca produkty i rozwiązania służące szeroko pojętej obróbce powietrza.

Producent nawilżaczy powietrza

Profesjonalne nawilżacze powietrza - PPH Eltom - producent nawilżaczy powietrza

PPH Eltom to długoletni polski producent nawiżaczy powietrza. Nawilżanie powietrza, zamgławianie, ozonowanie, jonizacja, wytwarzanie aerozoli solankowych (prozdrowotnych i aromaterapeutycznych) i innych aerozoli roztworów wodnych – to pojęcia dobrze nam znane, co jako producent nawilżaczy powietrza wykorzystujemy w produkcji i doborze oferowanych urządzeń dla zastosowań przemysłowych przy procesach technologicznych wymagających utrzymania określonych parametrów powietrza. Dużą gamę naszych konkurencyjnych cenowo produktów z powodzeniem można używać też w domu (ozonatory powietrza i wody, jonizatory, oczyszczacze powietrza).

Wydajne nawilżacze powietrza i generatory aerozoli solankowych

Nasze nawilżacze powietrza z powodzeniem pracują w przemyśle chemicznym, skórzanym, piekarniczym, poligraficznym, tytoniowym, malarskim czy motoryzacyjnym. Zadowoleni są również Klienci, którzy zastosowali nasze urządzenia do nawilżania pieczarkarni, terrariów, przechowalni owoców i warzyw, upraw pod osłonami. Profesjonalne nawilżacze powietrza i generatory aerozoli solankowych można stosować również w profilaktyce zdrowotnej w miejscach takich jak: salony urody, SPA, szpitale, sanatoria, groty solne, oraz domy, biura, hotele. Posiadamy w swym portfolio wiele specyficznych rozwiązań w różnorodnych procesach produkcyjnych i technologicznych, co pozwala nam podejmować się wykonania realizacji projektów zgodnie z wymaganiami, propozycjami i oczekiwaniami Klienta. Nie każdy producent nawilżaczy powietrza ma tak szeroki wachlarz zastosowań swoich produktów co my!


Ozonator ZY-H103, GL-3189, N202C, GL-2100

Ozonatory wody i powietrza – JQ-882, N-202C, ZY-H103, ZY-H102, GL-2168

Oferujemy także produkty prozdrowotne w zakresie czystości powietrza i wody w pomieszczeniach mieszkalnych (ozonatory powietrza, jonizatory, nawilżacze). Stanowiskowe ozonatory oraz jonizatory bardzo dobrze sprawdzają się przy odgrzybianiu i usuwaniu nieprzyjemnych zapachów, zanieczyszczeń w samochodach, a także przy komputerze. Dodatkowo mogą służyć oczyszczaniu produktów żywnościowych z dodatków używanych przy ich produkcji, transporcie i przechowywaniu (konserwanty, probiotyki, antybiotyki, pestycydy czy fungicydy).

Takie są fakty

Zrealizowanych instalacji nawilżających
298
Zadowolonych klientów detalicznych
4889
Jesteśmy na rynku już tyle lat
20
Nasze nawilżacze kupisz już od (PLN)
1899

Już teraz możesz kupić nasze produkty w sklepie internetowym.


Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami skontaktuj się z nami